TR | EN

1975 yılından bugüne inşaat ve taahhüt sektöründe faliyet gösteren firmamız, halihazırda Karadeniz bölgesinde, Ordu ili ve ilçeleri içinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün, Türkiye genelinde en büyük makina parklarından birine sahip olan firmamızın, tecrübeli ve dinamik personel yapısı ile planladığımız hedefleri yakalamış olmasından dolayı mutluluk ve gurur duyuyorum.

Sektörde geçirdiğimiz 40 yıl içerisinde başladığımız her işi zamanında tamamladık ve verdiğimiz sözleri daima yerine getirdik. Çalıştığımız insanlara her zaman güvendik ve onların da güvenini kazandık. Bu güvenden aldığımız güçle üstlendiğimiz tüm işlerimizi zamanında, eksiksiz ve standartlarına uygun olarak başarılı bir şekilde tamamladık. İnşaat ve taahhüt sektöründe yaptığımız işlerle ülkemizin ekonomisine, kalkınmasına ve gelişmesine katkıda bulunduk. İşlerimizi yaparken kaliteyi standart hale getirirken, personelimizin ve çevremizin güvenliğini her şeyin önünde tuttuk.

Önümüzdeki yıllarda hedefimiz, her zaman olduğu gibi sektörü ve gelişen teknolojiyi her noktasıyla takip ederek firmamızı daha da güçlendirmek olacaktır. Birikimimiz, imkanlarımız ve deneyimli personelimiz ile çok daha büyük projelerin altına imza atacağımıza inancım tamdır. Saygılarımla...

 

Bahtiyar TENTEOĞLU
AKTEN İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI